B2B Yönetimi

SATIŞ SÜREÇLERİNİZİ SADELEŞTİRİN


B2B satın alma davranışları değişiyor.

Artık kurumsal müşteriler de, stok miktarını öğrenmek için telefonla aramak ya da sipariş vermek için excel liste doldurmakla uğraşmak istemiyorlar. Hayatın her alanında kullandıkları teknolojiden, işleri için sipariş verirken de faydalanmak, günün her saatinde iyi bir satın alma deneyimi yaşamak istiyorlar. Bu da B2B E-Ticareti tercih eden üretici veya toptancıların, rekabette bir adım öne çıkmalarını sağlıyor.

DİA B2B, basitten karmaşığa tüm organizasyon yapılarına ve farklı bölüm ve izin düzeyi ihtiyacı olan firmalara yönelik olarak geliştirilmiştir.

DİA E-Power B2B ile satış süreçlerinizi modernize edin!

Dijital dönüşümünüzü, düşük maliyetlerle ve hızlı gerçekleştirin…

DİA E-Power B2B’nin size ve bayilerinize sunduğu bazı kolaylıklar şunlardır: 

Çoklu ürün birim yönetimi:

Ürünlerinize ait farklı birimlerde (adet, paket, koli vb.) sipariş alabilme. İsterseniz adet birimini satışa kapatarak; sadece koli veya paket birimlerini satışa açabilme imkanı.

Çoklu Şube / Depo Yönetimi:

Firmanıza ait farklı lokasyonlarda bulunan depolarınızdaki ürün miktarlarını bayilerinize gösterebilme, bayilerinizin istedikleri depodan sipariş geçebilme olanağı.

Otomatik cevaplandırma:

Bayilerinizden sıkça sorulan sorulara veya fiyat teklif taleplerine, önceden tanımladığınız cevapların hızla iletilmesini sağlayabilme.

Hızlı sipariş:

Hızlı sipariş formlarıyla, istek listeleriyle; satın almanın daha hızlı gerçekleşebilmesi, aynı ürünlere yeniden sipariş oluşturulabilmesi.

Satış artıran araçlar:

Satın almacıların yeni ürünler keşfetmesine olanak sağlayan alışveriş ve içerik yönetim araçlarıyla satışın artırılmasını sağlayabilme.

Hazır mobil siteler:

Satış ekibinizin sahada sipariş almasını ve satın almacıların istedikleri her yerden sipariş verebilmelerini sağlayan mobil uyumlu site.

Çoklu ödeme opsiyonları:

Havale, kredi kartı ya da diğer esnek ödeme opsiyonlarıyla satın alma esnekliği.

DİA entegrasyonu:

DİA’nın mağaza, e-devlet, CRM, muhasebe ve diğer tüm modülleriyle kolay entegrasyon.

Özelleştirilmiş ürün listeleme ve fiyatlandırma:

Bayi anlaşmalarınıza bağlı olarak, bayilerinizin kategorilere ayrılabilmesi, bayi bazlı özel ürün ve fiyat listeleri oluşturabilme.

DİA B2B ile

➢ Bayilerinizi doğru yönetin,
➢ Satışınızı artırın,
➢ Rekabette bir adım öne geçin!

“Bence herkes bütün doğru bildiklerini unutsun ve DİA’ya geçiş yapsın.”

İlker Kabataş / Alka Filtre San.