Biz Kimiz

DİA Yazılım olarak 2004 yılında Kosgeb Teknoloji Geliştirme Desteği ile Ankara ODTÜ Teknokent’te kurulduk.

TÜBİTAK destekli Ar-Ge projeleri yaparak teknolojik altyapımızı geliştirdikten sonra bu konuda piyasada çok ciddi bir boşluk olduğunu görerek, öncelikle turizm sektörünün, sonrasında tüm KOBİ’lerin kullanımına yönelik, ihtiyaç duydukları işlemleri en kolay şekilde yapabilecekleri, geleceğin teknolojisi bulutta hizmet veren yazılım çözümleri sunmayı hedefledik. 

Ankara ODTÜ Teknokent ofisimize ek olarak 2010 yılında Antalya, 2012 yılında ise İstanbul ofislerimizi açtık. Çoğu Arge personeli yaklaşık 50 çalışanımız, 250’den fazla iş ortağımız, 5.000’in üzerinde üyemiz ve 20.000’in üzerinde kullanıcımızla hızla büyümeye devam ediyoruz.

Mevcut müşterilerimizin B2B e-ticaret ihtiyaçları nedeniyle üzerinde çalışmaya başladığımız e-ticaret ürünümüzü ilk olarak 2010 yılında piyasaya çıkardık. Beklediğimizin çok üzerinde bir taleple karşılaşmamız üzerine son tüketiciye yönelik B2C e-ticaret alt yapımızı da geliştirme kararı aldık. 2014 yılından itibaren de hem B2B hem de B2C tarafında hizmet veriyoruz. 2020 yılında ise müşterilerimizden gelen talepleri değerlendirerek tüm altyapımızı yeni teknolojilere yer vererek güçlendirdik. 

Yepyeni ve çok daha kolay kullanıcı panelimiz, SEO’da çok güçlü altyapımız, etkili pazarlama araçlarımız ve her aşamada yanınızda olan müşteri hizmetlerimizle sizlerle tanışmayı bekliyoruz.