Sıkça Sorulan Sorular

DİA E-Power Sıkça Sorulan Sorular’ında sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

Stoklarımı otomatik sitemde yayınlayabilecek miyim?

DİA’da tüm stoklarınızı kolaylıkla ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. DİA ile stok miktarı, fiyatları, resimleri ve daha fazlasını anlık olarak eklenebilir ve güncellenebilir.

Stokları biten ürünler otomatik olarak satışa kapanır mı?

DİA ve Magento alt yapısındaki esnek parametreler ile istediğiniz zaman stoğu tükenmiş ürünlerinizi sitede satışa kapatabilirsiniz. Yine bu parametreler sayesinde stoğu biten ürünler için ön sipariş alabilirsiniz.

Sitede bir sorun çıktığında, hata olduğunda kimden destek alabilirim?

Sertifikalandırılmış uzman yetkili iş ortaklarımızdan veya konusunda uzman müşteri hizmetlerimizden tüm soru ve sorunlarınızda destek ve bilgi alabilirsiniz. 

Güvenli ödeme yapılabiliyor mu? Ödeme işlemleri ERP yazılımıma otomatik düşecek mi?

Sanal pos ve ödeme sistemleri desteği bulunmaktadır. E-ticaret çözümlerimizde ödeme işlemlerini 3D security üzerinden DİA’da güvenli bir şekilde otomatik olarak oluşmaktadır.

Site güvenliği ve veri güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

DİA Magento e-ticaret entegrasyonunu kullanan siteler için SSL (Secure Sockets Layer) sertifikasını bulundurmaktadır. Düzenli olarak da güncellemeleri takip etmektedir. Bu sertifika sayesinde iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak sitenin güvenli bir şekilde kullanıcı ile buluşmasını sağlar.

DİA uluslararası standartlarda sertifikalandırılmış güvenlik altyapısı ile virüs ve zararlı yazılımlardan verilerinizi korumaktadır. Sertifikalarımızı görüntülemek için tıklayın.

SEO desteği var mı?

DİA E-Power, e-ticaret sitenizin arama motorlarında hızla üst sıralara çıkmanızı kolaylaştırmak için bir çok özellik desteği sunmaktadır. Hızlı sayfa yükleme, google site haritası, url değiştirme ve gelişmiş blog sayfası özellikleri gibi bir çok özelliğinizi inceleyebilirsiniz. Detaylar için tıklayabilirsiniz.

Google Ads desteği var mı?

Google Ads için gerekli olan veriyi kolaylıkla yönetim panelinden ekleyebilir. Google Api bilginizle bu verileri gönderebilirsiniz. Google reklamları için gerekli xml , code bilgisi Magento da sağlanmaktadır.

Site tasarımını nasıl seçiyorum? Responsive özelliği her temada var mı?

Onlarca farklı temamız içinden ürünlerinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Tüm temalarımız responsivedir. Parametrik olarak ayarlayarak site tasarımınızı responsive olup olmamasına karar verebilirsiniz. Temalarımızı incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.