Pazar Yerlerine Tek Bir Noktadan Entegre Olun!

DİA ile kendi web sitenizin yanı sıra pazar yeri olarak adlandırılan alışveriş siteleri üzerinden de ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Pazar yerlerinin sunduğu avantajlardan faydalanmak için hemen sanal mağazanızı oluşturabilir, hızla sipariş almaya başlayabilirsiniz.

 

DİA ve N11, Gitti Gidiyor, Hepsi Burada, e-PTT AVM, Amazon, Çiçek Sepeti, Trendyol ve Akakçe ile entegrasyon sağlayarak ürün, stok, sipariş ve faturalarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

  DİA Pazaryeri Entegrasyonu ile;

  Zamandan ve Maliyetten Tasarruf Edin

  DİA muhasebe programınızı pazar yeri uygulaması ile entegre ederek kontör harcamadan zamandan ve maliyetlerinden tasarruf edin!

  Müşterilerinize Hızla Cevap Verin

  Müşteri soruları entegrasyonu ile pazar yerlerinden gelen sorularınızı anlık olarak takip edip,  hızla cevaplandırın, müşteri memnuniyeti sağlayın!

  Her Yerden ve Her Cihazdan Kontrol Edin

  Her yerde ve her cihazla kullanın! Üstelik diğer entegrasyonlarda olduğu gibi bilgisayarınızın açık kalmasına gerek yok; sizin için 7/24 çalışır.

   İşlemlerinizi Otomatikleştirin

   Tüm pazar yerlerinde ürünlerinizi otomatik olarak yayınlayarak, siparişlerinizi DİA’ya hızlıca aktarın!

   Stoklarınızı Anlık Takip Edin

   DİA ürün ağacında bulunan kategorilerinizi pazar yeri kategorileri ile tek seferde kolayca eşleştirip tek tuşla aktarın! Pazar yerlerindeki stoklarınızın  anlık olarak güncellenmesini DİA’da takip edin.

    DİA Pazaryeri Entegrasyon Çözümleri

    u

    Sıkça Sorulan Sorular

    DİA Pazar Yeri Entegrasyonu Nasıl Çalışır?

    DİA Üzerinden oluşturacağınız web servis kullanıcısı kullanılarak DİA Çözüm Ortakları tarafından tanımladığınız stok ve ürün kartlarınız DİA Web Servis API'si kullanılarak belirlediğiniz pazaryerlerinde otomatik olarak tanımlanır. Bu pazar yerlerinden alacağınız siparişler de aynı şekilde otomatik olarak DİA'ya sipariş olarak kaydolacaktır. Yeni müşterilerinizin cari hesap kartları da otomatik olarak açılır.

    DİA’da Bulunan Stok Kart ve Miktarlarını Pazar Yerlerinde Anlık Görüntülemek Mümkün Mü?

    DİA’da varyantlı ve varyantsız açılan tüm stok kartlarını ve miktarlarını pazar yerleri ile entegrasyonu sağlayan DİA Çözüm Ortağı yazılımları ile entegre edilir.

    Pazar Yerlerinden Gelen Siparişlerimi Nasıl Yöneteceğim?

    Pazar yerlerinden gelen siparişler sipariş havuzunda toplanır. Belirli periyotlar ile siparişler DİA’ya aktarılır. Aktarım sırasında, önce cari kart açma işlemi yapılır. Sonrasında sipariş fişi ödeme planı birlikte DİA’ya aktarılır.

    Kargo Sürecini Nasıl Yöneteceğim?

    Pazar yerlerinden gelen kargo gönderim bilgisi ile birlikte içerisinde bulunan kargo etiket şablonları sayesinde etiket basımı yaparak kargolarınızı hazırlayabilirsiniz.